Apie mane

Vedu renginius su vėjeliu! Kitaip sakant, neišdildomi įspūdžiai garantuoti. Kodėl taip teigiu? Per daug gerai apie save galvoju? Neee, aš tiesiog mėgaujuosi tuo ką darau, matyti besijuokiančius ar už pilvų užsiėmusius svečius yra vienas iš geriausių dalykų, o emociškai kalbėti ir matyti kaip žmonės ašarą braukia irgi nuostabus jausmas. Man gera, kad galiu padaryti taip, jog kiekvienas renginyje būtų pastebėtas, o kas nenori būti nepastebėtas, ir lieka toks. Pakalbintas, jaustųsi gerai ir nesvarbu ar žmogeliukui 2 metai ar 99 aš su juo gebu rasti bendrą kalbą ir priversti jį šypsotis 🙂

Siūlau susėsti su manimi ir aptarti Jūsų norus ir svajones, nes kiekvienas mes savo šventę norime švęsti ar paminėti taip kad mums būtų smagu, todėl stengiuosi dirbti pagal užsakovo poreikius ir norus, o ne pagal seniai sukurtą šabloną. Žaidimus ir užduotis pritaikau pagal vakaro temą ir pagal svečių nuotaiką.

Su manimi bendradarbiauja ilgametę patirtį turintis DJ Tomas. Muziką parenkam pagal Jūsų tematiką ar šventės nuotaiką ir jaučiam ritmą. Aparatūra, šviesos, dūmų mašina. Viskuo, ko reikia geram vakarui, pasirūpinsime.

Visada galima derėtis. Kainos derinamos prie stalo. Su užkanda. 🙂

Su meile ir linksma nuotaika!
Malinauskas